KONST / Litografier / Färglitografi 12837181
nr 1283 7181
Lars-Gunnar Nordström
(1924-2014), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 106/125. Motivet: 52x26 cm
Lars-Gunnar Nordström, finländsk målare och skulptör född 1924, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:20:24
1.500 kr
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
21 okt
Lars-Gunnar Nordström
Läs mer om Lars-Gunnar Nordström